IVGM125KHP3G1
125kW | Yüksek Gerilim | Üç Fazlı
Ivgm125khp3g1 (1)
Ivgm125khp3g1 (1)
Oms Grid To Off Grid Transfer
0 ms
0 ms Şebekeden Şebekeye Aktarım
Supports Single Phase Three Phase Output
Tek/Üç Fazlı
Tek Fazlı/Üç Fazlı Çıkışı Destekler
Pid
PID İşlevi
Uzun Vadeli Enerji Verimi için Aktif PID Kurtarma Fonksiyonu
Wifi
FSolar uygulaması
FSolar APP ile Uzaktan İzleme
Parallel
Maksimum Paralel
Maksimum 12 Adet Paralel
2x Pv Input Oversizing
2X
2x PV Girişi Büyük boyutlandırma
Dual Independent Batteries
Çift Bağımsız Piller
Kararlı Yüksek Güçlü Çalışma için Çift Bağımsız Piller
Wide Grid Standard Compatibility
Izgara Standardı
Geniş Izgara Standardı Uyumluluğu
Özellikler
Detay Özellikleri IVGM125KHP3G1
Modeli IVGM125KHP3G1
Nominal AC Giriş/Çıkış Gücü 125kW
Maks.AC Giriş/Çıkış Gücü 137kVA
Akü Gerilim Aralığı 160~1000VDC
Nominal AC Frekansı 220/380,230/400Vac (-20%~+15%)
Koruma Seviyesi IP66
Çalışma Sıcaklığı -40 ila 60°C (>45°C değer kaybı)
Garanti 10 yıl
Özellikler
Dual Independent Batteries
Çift Bağımsız Piller
Bigger7hd Screen,smarter,control
7" HD Ekran
Tou
Kullanım Koşulları
Ip66
IP66
Reverse Current Protection
Ters Akım Koruması
Supports Single Phase Input, Three Phase Output
Tek Faz Giriş, Üç Faz Çıkış
Üstün Sistem Genişletme Yeteneği
Farklı enerji depolama kapasitesi gereksinimlerini karşılamak için esnek konfigürasyon IVGM125KHP3G1
10.5kWh
Birim Pil Yeteneği
157,5kWh
157,5kWh'a kadar Yüksek Ölçeklenebilir Enerji.
Ne is IVGM125KHP3G1
Daha Fazlasını Görüntüle ▼
0ms Switching
0 ms
0 ms aktarım, şebekeye bağlı ve şebekeden bağımsız çalışma arasında kesintisiz geçişe olanak tanır
10 MPPT
10 MPPT (her biri 45A) 20 Dizi
10 Mppts (45a Each) 20 Strings
Active Pid Recovery Function
Aktif Pid Kurtarma Fonksiyonu
125kW invertör sistemi için uzun vadeli güneş enerjisi üretim verimliliğinin daha yüksek olmasını sağlayarak, PV modüllerinde PID ile ilgili güç kaybının azaltılmasına yardımcı olur.